Новини

Що таке сімейна середземноморська лихоманка (FMF)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Сімейна середземноморська лихоманка (FMF) або періодична гарячка - це невиліковне генетичне захворювання, яке вдалося вивчити завдяки відкриттю відповідального гену. Вважається, що у пацієнтів схильних до FMF перші симптоми лихоманки проявляються до 10 років, а справжні FMF-напади починаються у близько 90% пацієнтів до 20 року життя. Також є інформація, що хлопці хворіють частіше ніж дівчата.

біохімічний аналіз крові самостійно

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ми в ДЦ “Ескулаб” впевнені, що дана стаття не буде використовуватися для постановки діагнозу самостійно, адже трактувати результати біохімічного аналізу крові повинен лише лікар. Ми подаємо базову інформацію для загального ознайомлення, щоб було зрозуміло, що саме означає той чи інший параметр, його норми, та, як впливає на Ваше здоров'я перевищення норми, або навпаки - знижений вміст тих чи інших речовин у крові.

Що біохімічний аналіз крові означає?

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Кожному з нас точно не раз доводилося здавати кров на аналіз, частіше з пальця, рідше з вени. Цей вид лабораторних досліджень є, мабуть, одним із найінформативніших видів моніторингу стану здоров'я людини. Ми здаємо кров у профілактичних цілях, для постановки діагнозу, а також в процесі лікування тих чи інших захворювань, для визначення динаміки хвороби та ефективності призначеної схеми лікування.

Науково-практична конференція ендокринологів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

11-12 травня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково- практична конференція з міжнародною участю у м.Тернопіль на тему «Сучасний мультидисциплінарний підхід до діагностики та лікування хворих на цукровий діабет», яка була присвячена 60-річчю Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Наша лабораторія «Ескулаб»

Ми створили найкращі умови для наших клієнтів та працівників, адже комфортні умови дозволяють мак­симально сконцентру­ватись безпосередньо на нашій роботі – якісне та швидке вико­нання аналі­зів.

X
Вам передзвонити?
Залиште свій телефон