Новини

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Від 30 червня до 31 серпня 2018 року всі власники картки клієнта D.S. отримають 25% знижки на аналізи Загальна біохімія (пакетна пропозиція №4). Економія -115 грн при загальній вартості дослідження 460 грн! Щоби скористатися акцією, достатньо самостійно (без скерування лікаря) звернутися в пункт забору Ескулаб і пред'явити картку мережі аптек D.S. Знижка не поширюються на інші дослідження, пакетні пропозиції і скринінгові програми.

Не втрачайте можливості пройти якісну лабораторну діагностику! Адже хворобам краще запобігати, аніж лікувати їх.

Аналізи, які потрібно здати, плануючи вагітність

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Планування вагітності - це відповідальний період для обох майбутніх батьків, коли особливо пильно треба слідкувати за своїм здоров'ям, корегувати темп і ритм життя і позбутися шкідливих звичок.  Важливо не нехтувати порадами спеціалістів та здійснити візит до лікаря, отримати консультацію згідно необхідних додаткових лабораторних досліджень, які допоможуть виключити можливі відхилення у стані здоров'я, усунути їх, а пізніше з впевненістю планувати вагітність.

Аналізи для медогляду на роботу/університет/школу

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Для контролю стану здоров'я населення, різних видів зайнятості в нашій країні запроваджені щорічні профілактичні медогляди, а також медогляди первинні перед поступленням на навчання чи роботу. Медичний огляд - це перевірка стану здоров'я конкретної дорослої людини чи дитини для контролю перебігу хронічних захворювань та виявлення гострих процесів, які можуть перебігати у безсимптомній формі.

Фібротест / АктіТест

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Фібротест - це комплекс спеціальних розрахунків, які направлені на визначення ступеня патологічних процесів у печінці. Сучасні технології дозволяють до 99% визначити ймовірність фіброзу чи некро-запальних процесів у печінці. Цей метод є найбільш точним та охоплює процеси у всій печінці, у порівнянні з біопсією, яка дає можливість гарантувати присутність чи відсутність патологічних процесів лише у конкретному зразку.

Наша лабораторія «Ескулаб»

Ми створили найкращі умови для наших клієнтів та працівників, адже комфортні умови дозволяють мак­симально сконцентру­ватись безпосередньо на нашій роботі – якісне та швидке вико­нання аналі­зів.

X
Вам передзвонити?
Залиште свій телефон
X

­Замовити програму

Якщо Ви бажаєте, замовити програму аналізів, заповніть цю форму. Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.