Новини

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Діагностичний Центр Ескулаб продовжив спільно з Мережа аптек "D.S." акцію на пакетну пропозицію №4 "Загальна біохімія" (-25% знижки, 115 грн.- економія!) з 01.09.18 - 30.11.2018р.

Не втрачайте можливості пройти якісну лабораторну діагностику! Адже хворобам краще запобігати, аніж лікувати їх.

Телефон гарячої лінії: 080 050 36 80

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

«D.S.» ‒ мережа сучасних аптек із широким асортиментом тільки якісних ліків, косметики й медичних товарів за доступними цінами, а також професійним обслуговуванням та зручними онлайн-сервісами.

Аналізи, які потрібно здати, плануючи вагітність

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Планування вагітності - це відповідальний період для обох майбутніх батьків, коли особливо пильно треба слідкувати за своїм здоров'ям, корегувати темп і ритм життя і позбутися шкідливих звичок.  Важливо не нехтувати порадами спеціалістів та здійснити візит до лікаря, отримати консультацію згідно необхідних додаткових лабораторних досліджень, які допоможуть виключити можливі відхилення у стані здоров'я, усунути їх, а пізніше з впевненістю планувати вагітність.

Наша лабораторія «Ескулаб»

Ми створили найкращі умови для наших клієнтів та працівників, адже комфортні умови дозволяють мак­симально сконцентру­ватись безпосередньо на нашій роботі – якісне та швидке вико­нання аналі­зів.