Де можна здавати кров на аналіз (зокрема кров на біохімію) у Львові чи інших містах України?

Це питання, мабуть, найчастіше виникає у кожного пацієнта, якому призначають додатково здати кров. Аналіз крові виконує лабораторія, яка може бути безпосередньо в державній лікарні/поліклініці чи приватному медичному закладі, та є альтернативний варіант, який надасть Вам незалежні результати - це приватна медична лабораторія. Діагностичний центр “Ескулаб” у Львові  - перша незалежна медично-діагностична лабораторія, яка вже майже 10 років працює на ринку послуг з лабораторних досліджень крові зокрема. Ми гарантуємо достовірність результату, комфортний сервіс та навіть виклик медсестри додому при потребі.

Що потрібно знати пацієнту про біохімічний аналіз крові?

Переважна більшість пацієнтів здає кров або, так званий, ЗАК - загальний аналіз крові з формулою чи без. Це стандартна процедура, яка тим не менше помічна при постановці правильного діагнозу. З повним переліком можна ознайомитися додатково на сайті перелік аналізів – 6.0. Панель біохімічних досліджень)

Існує ще один вид лабораторних досліджень крові - біохімічний аналіз крові (кров на біохімію або біохімія крові). Це аналіз крові з вени, для виявлення патологій та правильного діагностування захворювань, а отже і ефективного лікування.

Найважливіше, що потрібно знати пацієнту про біохімічний аналіз крові - це правила правильної підготовки до забору крові на аналіз. Результат може дуже коливатися при неправильному підході. Якщо Ви обрали ДЦ “Ескулаб”, Вас обов'язково проконсультують попередньо про правильну підготовку, також можна прочитати як готуватися до аналізу крові з вени на біохімію тут.

У загальному потрібно пам'ятати, що результати біохімічного аналізу крові будуть інформативні, якщо здавати кров натщесерце та напередодні:

 1. уникати алкоголю та жирної їжі;
 2. стресів та фізичних навантажень.

Найчастіше біохімічний аналіз крові (кров на біохімію або біохімія крові) призначають для визначення рівня наступних параметрів:

 • Глюкоза (цукор крові чи глікемія).
 • Білок та його фракції
 • Білірубін
 • Трансамінази
 • Амілаза
 • Креатинін
 • Сечовина
 • Холестерин
 • Іони (йони) Na (натрій), К (калій), Са (кальцій), Fe (залізо), Mg (магній) – Сu (мідь) – Сl (хлор), Р (фосфор).

Усі ці показники свідчать про стан здоров'я як усього організму в цілому, але і можна встановити діагнози стану певних органів чи систем органів людини. Про норми цих біохімічних показників та, як можна трактувати  результати самостійно, читайте у наступній статті.

ДЦ “Ескулаб” радить не забувати про те, що потрібно регулярно проходити профілактичні дослідження для впевненості у своєму здоров'ї та виявлення патологій на ранніх стадіях, що значно полегшить лікування та зменшить затрати.

Звертайтеся до будь-якого з відділень ДЦ “Ескулаб” та отримайте потрібні консультації, максимально комфортний сервіс та достовірні результати у короткі терміни. З найменшими пацієнтами завітайте у відділення “Ескулаб kids”, а у випадках, коли дорослий чи маленький пацієнт не може відвідати наш діагностичний центр, замовляйте послугу - виклик медсестри додому.