Планування вагітності - це відповідальний період для обох майбутніх батьків, коли особливо пильно треба слідкувати за своїм здоров'ям, корегувати темп і ритм життя і позбутися шкідливих звичок.  Важливо не нехтувати порадами спеціалістів та здійснити візит до лікаря, отримати консультацію згідно необхідних додаткових лабораторних досліджень, які допоможуть виключити можливі відхилення у стані здоров'я, усунути їх, а пізніше з впевненістю планувати вагітність.

  • Перед плануванням вагітності для чоловіків важливо пройти дослідження спермограма, яка визначає активність сперматозоїдів, їх кількість та рухливість. ЗАК і ЗАС (загальний аналіз крові та сечі), для виключення запальних процесів, а також інші додаткові дослідження, залежно від стану пацієнта.
  • Перед плануванням вагітності для жінок важливо пройти комплексне гінекологічне обстеження, яке включає лабораторні дослідження (ЗАК, ЗАС, забір урогенітальних матеріалів, біохімічний аналіз крові, рівень певних гормонів), УЗД контроль стану молочних залоз і органів малого тазу.

Вагітність - це прекрасний період в житті кожної жінки, але водночас це час підвищеної уваги до здоров'я самої вагітної жінки та контролю розвитку дитини, яку вона виношує.

Увесь період вагітності жінку супроводжують різні лабораторні, ультразвукові та інструментальні дослідження. Більшість жінок ставляться до цих досліджень відповідально та вчасно проходять усі потрібні тести, але є частина таких майбутніх мам, які вважають усі дослідження не потрібними, дороговартісними та нефективними, на жаль.

Для економії коштів ДЦ “Ескулаб” створив спеціальні аналізи пренатальної діагностики залежно від триместру вагітності, ціни на які ви можете переглянути тут.

Які аналізи та лабораторні дослідження проходять вагітні жінки?

Кожна вагітна жінка повинна стояти на обліку в лікаря-гінеколога, який призначає усі потрібні аналізи та лабораторні дослідження, є стандартні профілактичні,а є додаткові, залежно від стану вагітної жінки.

Приблизний перелік необхідних аналізів для вагітних:

  • Найчастіше вагітна жінка здає аналіз крові і сечі (ЗАК, кров на цукор і ЗАС, також аналіз сечі на білок) приблизно раз на два тижні, для контролю запальних процесів та інших змін в організмі
  • Аналіз крові на ВІЛ СНІД, сифіліс, гепатит В в першому триместрі та повторно через півроку
  • Пренатальний скринінг І, ІІ триместру
  • Гормональні дослідження щитовидної залози
  • Певні аналізи крові з інфекційної та урогенітальної панелей (з обов'язкових: герпес, краснуха, токсоплазмоз, ЦМВ - цитомегаловірус, трихомонада та хламідія).

ДЦ “Ескулаб” ласкаво запрошує проходити усі необхідні лабораторні дослідження для планування вагітності чи контролю перебігу вагітності з комфортом та впевненістю у результаті. Для жінок, які планують вагітність або вже вагітних важливий спокій та мінімізація стресів, саме тому в ДЦ” Ескулаб” запровадив систему штрих-кодування зразків для абсолютного виключення “переплутування” матеріалів на аналіз, а комфортний сервіс віддаленого доступу до результатів онлайн мінімізує відвідування поліклінік і контакту з хворими. Також сервіс виклик медсестри додому допоможе уникнути ризиків у важких станах та здавати аналізи в домашній атмосфері.

Ми бажаємо здоров'я усім майбутнім батькам та подвійного здоров'я вагітним жінкам та чекаємо вас у найближчому до вас відділенні. Карту відділень ДЦ “Ескулаб” можна переглянути тут або зателефонувати 0 800 50 36 80.

Діагностичний центр Ескулаб - якість у нас в крові!