Для контролю стану здоров'я населення, різних видів зайнятості в нашій країні запроваджені щорічні профілактичні медогляди, а також медогляди первинні перед поступленням на навчання чи роботу. Медичний огляд - це перевірка стану здоров'я конкретної дорослої людини чи дитини для контролю перебігу хронічних захворювань та виявлення гострих процесів, які можуть перебігати у безсимптомній формі. В загальному такий первинний чи періодичний медогляд включає в себе огляд спеціалістів вузького профілю, терапевта і обов'язково лабораторні дослідження. Конкретний список лікарів та аналізів, які потрібно здати завжди залежить від конкретної професії чи зайнятості. В загальному можна виділити групи населення для яких обов'язкові первинні чи щорічні медогляди:

  • Перед вступом у садочок, школу, чи інший спеціалізований заклад та ВНЗ
  • Перед вступом на роботу
  • Профілактичні огляди для дітей (щороку до садочка чи школи)
  • Профілактичні щорічні огляди для працюючих для різних спеціальностей (зі шкідливими умовами праці, важкі роботи та ін.)

Для полегшення процедури проходження первинних чи періодичних медичних оглядів Ескулаб створив спеціальні пакети, які включають усі необхідні аналізи та лабораторні дослідження, які вимагає законодавство.

Наприклад для первинних медоглядів для дітей передбачені такі пакети:

Для проходження щорічного періодичного огляду для дітей і дорослих основними лабораторними дослідженнями є ЗАК (загальний аналіз крові) та ЗАС (загальний аналіз сечі), також часто вимагається біохімічний аналіз крові на різні показники, залежно від виду і наявності шкідливих умов праці.

Не забувайте, що окрім обов'язкових періодичних медичних оглядів, ви також повинні дбати за своє здоров'я і пам'ятати, що існують захворювання, які довгий час не дають про себе знати, а лікування завжди ефективніше на ранніх термінах виявлення. Найчастіше такі захворювання виявляються шляхом лабораторних досліджень, які ви можете пройти самостійно, або порадитися з сімейним лікарем і обрати потрібні вам пакети профілактичних досліджень. Також не забувайте контролювати перебіг вже наявних хронічних захворювань.

В Діагностичному центрі Ескулаб завжди наявні потрібні для вас лабораторні дослідження, або вже готові пакетні пропозиції для економії коштів. Ми пропонуємо для вас сервіс європейської якості та достовірні результати в найкоротші терміни по лояльним цінам.