25 травня 2018р. відбулася науково-практична конференція "Генетична діагностика у практиці акушер-гінеколога".

DSC 3844

DSC 3853

Доповідачі:

1) "Неінвазивний пренатальний тест - BabyTest Plus/Advanced"- David Garcia (Валенсія, Іспанія).

 DSC 3884

2) "Генетична діагностика у медичній практиці"- Макух Галина Василівна (доктор біологічних наук, керівник лабораторії генетичних досліджень ДУ "ІСП  НАМНУ" (м. Львів, Україна).

DSC 3924

Були присутні 96 провідних акушер-гінекологів, репродуктологів, генетиків із 8 областей Західної України.

DSC 3886

DSC 3891

Наш гість із Валенсії David Garcia  презентував нам новий ексклюзивний лабораторний тест, аналогів якого на сьогоднішній день немає в Україні. За допомогою цього НІПТ- тесту проводиться аналіз всіх 24-х пар хромосом людського каріотипу+  визначення статі дитини. Детальну інформацію про НІПТ можна переглянути у розділі  «Довідник лікаря».

Макух Галина Василівна- у своїй захоплюючій доповіді зупинилась на таких генетичних  дослідженнях як виявлення спадкових тромбофілічних чинників: Лейденська мутація V фактора  та ІІ протромбіну-  зсідання крові, порушень фолатного обміну, проблемам муковісцидозу  визначення каріотипу, генетичних дослідженнях з приводу чоловічих факторів непліддя.

Дякуємо Макух Галині Василівні та David Garcia за підготовлені доповіді та учасникам за увагу. Сподіваємось, що було пізнавально, цікаво і головне продуктивно!