Ми завжди залишаємося вірними своїм принципам та переконанням, що лише наполеглива праця та прагнення надавати якісні послуги можуть допомогти робити добру і корисну справу. З дня нашого заснування, ми постійно працюємо у напрямку розширення нашої мережі маніпуляційних кабінетів, щодня стаючи ближче до кожного з вас.

За останній час ми розширили свою мережу на 105 відділень МЛ “Ескулаб” на території Західної України. А зовсім нещодавно ми відкрилися у Львові за адресою: проспект Червоної Калини, 57 (дитяча поліклініка №4).

Безсумнівні переваги такого розташування оцінять усі: батьки та діти, люди похилого віку, адже відтепер можна отримати якісний, доступний і головне швидкий сервіс з лабораторних послуг одразу після візиту лікуючого лікаря. Привітний персонал, зручні маніпуляційні кабінети, найсучасніше обладнання та лише достовірний результат стануть додатковими перевагами до зручного розташування.

Завітайте у нове відділення МЛ “Ескулаб” та переконайтеся, що здавати аналізи може бути комфортно. Також ви завжди можете знайти ближче відділення до вашого дому ось тут, або за номером 0 800 503 680 - інформаційна лінія

МЛ “Ескулаб”: Якість у нас в крові!