Їхнє покликання – рятувати людей. А це – просто хобі. Та й демонстрація для усіх, що лікарі таки за здоровий спосіб життя.

chempionat ukrainy z futzalu sered likariv 1

Нейро-хірурги, терапевти, травматологи - змінили білі халати на спортивну форму. 12 команд, сформованих із медиків, змагались за звання чемпіона України. Вперше турнір проходив у Хмельницькому 15-17 грудня 2016р. Організатором турніру виступила Українська футбольна асоціація медиків (UFAM), Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, а партнерами змагань стали ГУНП у Хмельницькій області, Департамент охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації, Департамент Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради та державна установа «ТМО МВС України у Хмельницькій області».

Відзначимо, що генеральним спонсором турніру виступила наша медична лабораторія «Ескулаб».

Метою ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українська футбольна асоціація медиків» є сприяння спорту в удосконаленні і підтримці національних і міжнародних зв’язків серед медичних працівників, реалізація соціальних проектів та покращення обміну медичним досвідом з іншими вітчизняними та іноземними медичними організаціями та асоціаціями.

За час існування ВО УФАМ було відкрито осередки асоціації у Київській, Хмельницькій, Івано-франківській, Вінницькій та Рівненській областях, де проведені товариські зутрічі з місцевими командами лікарів. Плануюється відкриття осередків ВО УФАМ у всіх областях України.

1

Команда БукФАМ (м. Чернівці) 02.03.2017р. стала бронзовим призером відкритого чемпіонату Буковини по футзалу!

2