«D.S.» ‒ мережа сучасних аптек із широким асортиментом тільки якісних ліків, косметики й медичних товарів за доступними цінами, а також професійним обслуговуванням та зручними онлайн-сервісами.

У складі мережі аптек «D.S.» сьогодні працює близько 190 власних і франчайзингових аптек у всіх областях Західної України та у м. Києві. Компанія здобула довіру понад 850 тисяч постійних клієнтів, і щодня аптеки «D.S.» відвідує 45-50 тисяч осіб.

 Встановивши мобільний додаток, користувачі сучасних гаджетів можуть здійснювати пошук і онлайн-резервування товарів в аптеках «D.S.» із мобільних пристроїв усіх операційних систем. Додаток зручний завдяки очевидним перевагам ‒ швидкості пошуку, оптимізації маршруту до найближчої аптеки, можливості використовувати електронну картку учасника Програми лояльності, детальній історії всіх покупок і бонусних балів, а також наявності інструкцій до ліків та корисного контенту про здоров’я. Пошук і онлайн-резервування товарів аптечного асортименту можна самостійно здійснити також на сайті мережі, а коротку інформацію про наявність і ціну товарів в аптеках «D.S.» отримати цілодобово – за номером телефону Центру підтримки клієнтів 0 800 30 20 60 (дзвінки безкоштовні). Працівники сервіс-центру фахово консультують клієнтів про ліки й особливості їх прийому, допомагають знайти найближчу аптеку та оптимальну ціну, а за потреби нададуть технічну підтримку під час онлайн-резервування.

Віднедавна мережа аптек «D.S.» розширює лінійку товарів власної торгової марки – на сьогодні це вже 25 різних медико-фармацевтичних продуктів, які можуть бути необхідними у кожній домашній аптечці. Ці товари виготовлені українськими і європейськими виробниками, відповідають усім стандартам якості та є оптимальним варіантом за критеріями «ціна-якість» у своїй товарній категорії. А щоби постійно пропонувати клієнтам привабливі низькі ціни на часто вживані препарати від найбільш поширених хронічних захворювань, для стаціонарного лікування та від сезонних недуг, в аптеках «D.S.» діють власні соціальні програми. Також компанія бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

«D.S.» є першою аптечною мережею в Україні, сертифікованою на відповідність вимогам стандарту ISO 9001. Сертифікат ISO підтверджує, що підприємство працює згідно з міжнародними стандартами управління, і є додатковою гарантією належної якості товарів і послуг, які пропонує компанія своїм клієнтам.

Назва «D.S.» ‒ давній медичний термін, який використовується при виписуванні рецепта ще з часів Гіппократа, скорочене звернення лікаря до фармацевта видати пацієнту необхідні ліки і вказати спосіб їх вживання (латинське «Dа» ‒ означає «видай», «Signa» ‒ «напиши, познач»). Проте для компанії важливо розуміти не лише фізичні, а й моральні проблеми своїх клієнтів, адже сьогодні етичні питання в медицині дуже часто є непростими та неоднозначними. Саме тому 2013 року персонал аптек «D.S.» розпочав навчання у Школі біоетики Українського католицького університету. На сьогодні її випускниками стало вже близько 200-т працівників. Власну місію мережа аптек «D.S.» вбачає у допомозі людям, зміні себе й світу на краще, а своїми корпоративними цінностями визначила повагу, людиноцентричність, професіоналізм, розвиток і відповідальність.

2013 року на базі однієї з найстаріших львівських аптек «Під Угорською короною» мережею «D.S.» створено інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека» (пл. Соборна, 1) ‒ із метою відкрити суспільству нове бачення фармації як фаху винахідників і гуманістів та спонукати відвідувачів до розвитку й пізнання. Екскурсійна програма музею передбачена для дорослих і дітей різного віку та доступна українською й іноземними мовами, а для зручності людей з особливими потребами є сурдопереклад.

Більше про проекти та соціальні ініціативи мережі аптек «D.S.» читайте на сайті, офіційній сторінці у Фейсбуку та у її Соціальних звітах.

1

Колектив компанії на святкуванні Дня фармацевта-2017

2

Оновлений мобільний додаток мережі аптек «D.S.»

3

4

Інтерактивний музей «D.S. Таємна аптека» (пл. Соборна, 1)

5

Фото товарів власної торгової марки мережі аптек «D.S.»