ImuPro 300 алергенів

ImuPro 300

Ціна: 12410.00 грн
Перейти у кошик

ImuPro Повний тестує 300 продуктів і добавок. Крім типових видів м'яса, овочів, фруктів, злаків, молока і яєць, діагностуються їх альтернативи і екзотичні продукти. Крім того, величезна кількість спецій, чаю, кави, вина, а також досліджуються загусники і консерванти. Ви можете знайти огляд тестуючих алергенів тут: https://imupro.com.ua/wp-content/uploads/tested_foods-ru.compressed.pdf

У спеціалізованій лабораторії проводиться надійний діагностичний тест (ELISA) на визначення рівня IgG антитіл у вашій крові до харчових продуктів та добавок. На підставі результатів, титри антитіл до харчових продуктів діляться на три групи: не підвищені, підвищені, дуже підвищені.

Ваша дієта може бути змінена вибірково на основі результатів. Це означає, що буде надано велику різноманітність варіантів для 4-денного чергування.

Ви отримаєте детальний звіт з точними результатами в цифрах і особистий принцип харчування, що приведуть до змін в дієті. Результат також включає індивідуальні рекомендації в раціоні для 4-денного чергування і книгу рецептів, яка спеціально створена з урахуванням ваших особистих потреб.