ImuPro 44 алергени

Ціна: 2242.00 грн

ImuPro 44 забезпечує індивідуальний аналіз на 44 продукти, таких як молочні продукти, крупи і курячі яйця. Це простий і швидкий спосіб, за розумною ціною, дізнатися чи є у Вас харчова алергія IgG. Цей скринінг являє собою виключно діагностичне обстеження і не включає в будь-які рекомендації по харчуванню. Ви можете знайти огляд тестованих алергенів тут: https://imupro.com.ua/wp-content/uploads/tested_foods-ru.compressed.pdf

У спеціалізованійа лабораторії проводиться надійний діагностичний тест (ELISA) на визначення рівня IgG антитіл у вашій крові до 44 харчових продуктів. На підставі результатів, титри антитіл до харчових продуктів діляться на три групи: не підвищені, підвищені та високо підвищені.

Ви отримаєте детальний звіт з точними результатами. Якщо ImuPro 44 показує, що існують підвищені рівні IgG антитіл до деяких харчових продуктів, було б доцільно проводити комплексне індивідуальне тестування 300 харчових алергенів з використанням ImuPro 300. У цьому випадку, ви отримаєте велике керівництво по харчуванню та рекомендації. Оскільки більше продуктів буде випробувано, Ви також отримаєте більше варіантів для 4-денної ротації продуктів.