Пакет №23.2 "Гранульозоклітинний рак"

Пакет №23.2 Гранульозоклітинний рак , Антимюллерівський гормон, АМГ,Інгібін В,Естрадіол (E2)

Ціна: 873.00 грн * 970.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гранульозоклітинні пухлини яйників відносяться до неепітеліальних новоутворень статевого тяжа яйників та входять в склад групи гранульозо-стромальних пухлин. Найімовірнішим джерелом розвитку пухлин є гранульоза примордіальних фолікулів яйника в результаті порушення гормональної рівноваги.

Для діагностики таких пухлин застосовують такі лабораторні дослідження:

Антимюллерів гормон (АМГ) - гормон, що забезпечує диференціювання статі в ембріона, приймає участь в сперматогенезі та дозріванні фолікула. В онкології є маркером пухлин яйників, що утворюються із клітин гранульози. Повторні аналізи на АМГ можуть бути використані на етапі контролю за лікуванням пухлин.

Інгібін В - біологічно активний глікопротеїн, що синтезується у фолікулах яйників та сім'яних канальцях яєчок та є маркером чоловічої та жіночої репродуктивної функції, а також деяких новоутворень яйників (гранульозоклітинних та муцинозних).

Естрадіол (Е2) - естрогенний стероїдний гормон, що синтезується в яйниках, плаценті, корі надниркових залоз, периферичних тканинах та сім'яниках у чоловіків. Відіграє важливу роль в правильному формуванні та функціонуванні статевої системи. В онкології використовується для визначення наявності естрогенсекретуючої пухлини.

Детально: