Пакет №23.1 "Діагностика герміногенних пухлин"

Пакет №23.1 Діагностика герміногенних пухлин, Альфафетопротеїн (АФП)(о),Лактатдегідрогеназа (LDH),Хоріонічний гонадотропін (бета-ХГЛ)

Ціна: 337.50 грн * 375.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету аналізів можна здійснити діагностику герміногенних пухлин.

До складу пакету входять:

Альфа-фетопротеїн (АФП) - білок, що визначається у пацієнтів з герміногенними пухлинами яєчок, яйників чи екстрагонадними новоутвореннями.

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ) - цинковмісний внутрішньоклітинний фермент, що каталізує окиснення молочної кислоти в піруват та міститься майже у всіх клітинах організму. Активність ЛДГ в крові може зростати внаслідок багатьох злоякісних новоутворень, при ефективному лікуванні вона знижується, що інколи застосовують для динамічного спостереження за онкологічними хворими.

β-хоріонічний гонадотропін загальний (β-ХГЛ) - субодиниця молекули специфічого гормону - хоріонічного гонадотропіну, що синтезується в оболонках людського ембріону. У невагітних жінок може синтезуватися клітинами трофобластичних пухлин (хоріонкарцинома, міхурцевий занесок). Також, у невагітних жінок та у чоловіків може синтезуватися зародковими клітинами пухлин з трофобластичним компонентом (гермінативними клітинами яйників, яєчок) та деякими нетрофобластичними пухлинами.

Детальніше: