CITO Коронавірус COVID-19 Виявлення РНК SARS-CoV-2 (ПЛР) (якісне визначення), заключення по результатах дослідження здати аналіз у медичній лабораторії Ескулаб

Коронавірус COVID-19 Виявлення РНК SARS-CoV-2 (ПЛР) Пришвидшене, 12 год

Ціна: 1250.00 грн
Перейти у кошик

ПЛР діагностика COVID-19 передбачає якісне виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2 методом ПЛР у реальному часі (RT) з детекцією таргетних генів  E та RdRP. Дослідження методом ПЛР кращий регламентований МОЗ України метод діагностики інфекції COVID-19. Для виконання аналізу використовується матеріал, відібраний мазком з носоглотки і ротоглотки.

*Доступно тільки в м. Київ та м. Львів
**Зауважте, неділя не враховується до термінів виконання.
***Щоб отримати результат до  12-и годин, рекомендуємо звертатись у відділення до 12.00.

ВАЖЛИВО! У деяких відділеннях графік забору може відрізнятися, звертатись необхідно строго у години забору!

За адресою вул. Лемківська, 26 забір  на  тестування методом ПЛР та визначення антигену Ковід 19 здійснюється лише у будні з 13.00-16.00.
У відділенні  за адресою вул. Дж. Вашингтона,26 не проводять жодні дослідження на Ковід 19.

Звертаємо Вашу увагу, що у відділеннях  Хмельницької обл. забір у будні проводиться до 11, у суботу до 10.30.

З актуальним графіком забору біологічного матеріалу Ви можете ознайомитись, перейшовши за наступним посиланням: https://esculab.com/regions

Правила підготовки для проходження ПЛР-тесту:

  • Відбір проводиться натще або за 3-4 години до здачі не палити, не їсти, не пити, не чистити зуби, не проводити жодні місцеві маніпуляції у рото-  та носоглотці.
  • За 1-2 дні до проведення дослідження рекомендовано не використовувати (протимікробні засоби місцевої дії)  спреї або розчини для полоскання горла, мазі і спреї для носа, не промивати ніс. Застереження!  Якщо відмінити дані процедури неможливо, необхідно проінформувати адміністратора на пункті забору біоматеріалу про це перед відбором біоматеріалу та провести відбір біоматеріалу не раніше, ніж через 3-4 год після застосування спреїв або розчинів для полоскання горла/носа, використання мазі та промивання носа.
  • За добу утриматись від вживання алкоголю.

Зауважте! Оформлення замовлення тесту на COVID-19  методом ПЛР можливе лише за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу (оригінал паспорта громадянина України або посвідчення водія). Звертатися у відділення в масці та рукавицях.