Вагітність: І триместр

Вагітність: І триместр, Креатинін,Сечовина,Глюкоза (сироватка),Білірубін загальний,Аланінамінотрансфераза (АЛТ),Аспартатамінотрансфераза (АСТ),Білок загальний, (,,Вірус гепатиту В (HBV), HBsAg експрес-тест,,Пакет №26.1 TORCH,Антитіла до рецептора ТТГ,Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою + ручна лейкоформула),Група крові, Резус-фактор,Коагулограма,)

Ціна: 2646.00 грн * 2940.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Вагітність у житті жінки - завжди важлива подія. Для будь-якої жінки, яка з нетерпінням чекає появи на світ дитини, головне, щоб вона народилася здоровою. Інформацію про те, чого слід чекати в цей період, знайти дуже легко, але часто джерела інформації не заслуговують на довіру і пропонують суперечливі відомості.

Для того щоб переконатися, що з майбутньою мамою та дитиною все гаразд, лікарі призначають аналізи. Для вашої зручності в пакет «Вагітність: І триместр» включено повний спектр необхідних тестів, згідно наказу № 417 МОЗ України від 15.07.2011. Здавши біоматеріал за даним пакетом вам не потрібно буде відвідувати лабораторію декілька разів та здавати аналізи для кожного дослідження окремо.

Памятайте: Ви можете здати даний аналіз вдома! Для цього потрібно залишити заявку на сайті.

Отже, що ви перевіряєте:

Загальний аналіз крові. Призначений для перевірки стану Вашого здоров’я. За його допомогою ми дізнаємося про рівень гемоглобіну, стан імунної системи, переконаємося у відсутності будь-яких запальних процесів. У поєднанні з коагулограмою впевнимося у відсутності ризиків утворення тромбів. А визначивши групу крові та резус фактор ми виключимо «конфлікти», які інколи можуть виникнути між вами та вашою майбутньою дитиною.

Визначення антитіл до TORCH-інфекцій (токсоплазма, краснуха, цитомегаловірус, герпес) дасть змогу вчасно виявити захворювання у мами та допоможе вилікувати її та запобігти небажаним наслідкам й усунути фактори ризику для розвитку майбутньої дитини.

Серологічні реакції на сифіліс, гепатити В і С та ВІЛ – що раніше будуть виявлені небезпечні захворювання у мами, тим більше шансів їх вилікувати до двадцятого тижня вагітності, тобто без шкоди для плода.

Біохімічні показники (креатинін, сечовина, глюкоза, білірубін, АЛТ, АСТ, білок) покажуть загальний стан нирок, печінки та загальні обмінні процеси в організмі майбутньої мами.

Тиреотропний гормон – гормон гіпофізу, що регулює функції щитоподібної залози. Являє собою найважливіший тест в лабораторній діагностиці захворювань цього важливого органу, який контролює роботу всього організму.

Посів сечі – деякі бактерії, що живуть поблизу майбутньої дитини, можуть спричинити серйозні наслідки для вас, якщо не будуть вчасно виявлені. Визначення просте, а лікування досить ефективне, оскільки ми ще й підберемо потрібні ліки.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча.

Як би не протікала вагітність, слід пам'ятати, що це не хвороба, а природний стан для жінки. Тому майбутній мамі варто вести звичний спосіб життя, виключаючи тільки те, що може нашкодити малюкові. Вагітна жінка може продовжувати роботу, подорожувати, займатися улюбленим хобі. Це створить матері гарний настрій, а гормони радості разом з кровотоком передаватимуться малюкові.


ВІЛ-тест (якісне визначення)
Сифіліс (якісне визначення)
Вірус гепатиту В (HBV), HBsAg експрес-тест, Вірус гепатиту В (HBV), HBsAg (експрес – тест)
Вірус гепатиту C (HCV) (CITO TEST)
Пакет №26.1 TORCH, Токсоплазма Ig G,Цитомегаловірус Ig G,Герпес 1/2 Ig G,Краснуха Ig G,Токсоплазма Ig M,Цитомегаловірус Ig M ,Герпес 1/2 Ig M,Краснуха Ig M
Антитіла до рецептора ТТГ, Антитіла до рецептора ТТГ
Клінічний аналіз крові (автоматизований з формулою + ручна лейкоформула), Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ),Лейкоцити (WBC),Еритроцити (RBC),Гемоглобін (HGB),Гематокрит (НСТ),Середній об'єм еритроцитів (MCV),Середній вміст гемоглобіну в еритроциті (МСН),Cередня концентрація Hb в еритроцитах (МСНС),Тромбоцити (PLT),Ширина розподілу еритроцитів (RDW-SD),Ширина розподілу еритроцитів по об'ємі (RDW-CV),Ширина розподілу тромбоцитів (PDW),Середній об'єм тромбоцитів (MPV),Тромбокрит (PСТ),Нейтрофіли (на 100 лейкоцитів),Нейтрофіли (абс.),Лімфоцити (на 100 лейкоцитів),Лімфоцити (абс.),Моноцити (на 100 лейкоцитів),Моноцити (абс.),Еозинофіли (на 100 лейкоцитів),Еозинофіли (абс.),Базофіли (на 100 лейкоцитів),Базофіли (абс.),IG-фракція незрілих гранулоцитів,Нейтрофіли паличкоядерні,NRBC-фракція ядровмістних еритроцитів,Нейтрофіли сегментоядерні,Лімфоцити (Lymph),Моноцити (Mid),Еозинофіли,Базофіли,Примітки (зак)
Група крові, Резус-фактор, Група крові,Резус-фактор
Коагулограма, Протромбіновий час (ПЧ),Протромбіновий індекс(ПТІ,протромбін по Квіку,%),Міжнародне нормалізоване відношення(МНВ/INR),Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ,АРТТ),Тромбіновий час (ТЧ),Фібриноген по Клаусу