Пакет №55 "Обстеження на дефіцит вітаміну D"

Пакет №55 "Обстеження на дефіцит вітаміну Д", Кальцій іонізований (сироватка),Фосфор (сироватка),25-Гідроксивітамін D (Вітамін D загальний)

Ціна: 405.00 грн * 450.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету аналізів можна оцінити дефіцит вітаміну D в організмі людини, котрий приймає участь у підтримці рівня кальцію, фосфору і магнію в крові. При дефіциті вітаміну рівень кальцію компенсується за рахунок його вимивання з кісткової тканини, що може призвести до остеомаляції, рахіту у дітей та остеопорозу в дорослих. Надлишок вітаміну токсичний і може викликати тошноту, рвоту, затримку росту та розвитку, ушкодження нирок, порушення обміну кальцію та роботи імунної системи.

Кальцій іонізований (Са2+) - кальцій, що вільно циркулює в крові та не зв'язаний з білками. Його ще називають вільним кальцієм. Приймає участь у формуванні каркасу кісток, проведенні нервово-м'язового імпульсу, скороченні серцевих та скелетних м'язів, у процесах згортання крові.

Фосфор (Р) - мінерал, що потрібен організму для вироблення енергії, виконання своїх функцій м'язовою та нервовою системами, а також для росту кісток. Приймає участь в більшості обмінних процесах та є основною складовою всіх клітин організму.

25-гідроксивітамін D (Вітамін D загальний) - вітамін, що приймає участь в регуляції рівня кальцію, фосфору та мігнію.

Детальніше: