Пакет №07. Метаболічний, Глюкоза (плазма крові),Сечова кислота,Інсулін,С-пептид, (Пакет №06. Ліпідограма )

Ціна: 630.00 грн * 700.00 грн
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету лабораторних досліджень можна оцінити обмін ліпідів (жирів) у організмі людини, а також сечової кислоти, що відкладається в нирках та суглобах при порушеннях синтезу інсуліну. Також є змога визначити рівень інсуліну, що має безпосередній вплив на ці процеси, глюкози та С-пептиду.

Глюкоза - простий вуглевод, що слугує основним джерелом енергії в людському організмі.

Інсулін - гормон ендокринної частини підшлункової залози. Регулює обмін вуглеводів, підтримуючи рівень глюкози в крові на необхідному рівні, а також приймає участь в обміні жирів (ліпідів).

С-пептид - компонент секрету ендокринної частини підшлункової залози, що є важливим показником синтезу інсуліну та використовується для діагностики цукрового діабету, складання його прогнозу та контроль лікування, а також для діагностики деяких видів пухлин підшлункової залози.

Сечова кислота - продукт розпаду нуклеїнових кислот та пуринових основ. Постійно підвищений рівень сечової кислоти в організмі може бути причиною подагри (запалення суглобів), коли сечова кислота відкладається в суглобовій (синовіальній) рідині.

Ліпідограма - пакет досліджень для оцінювання обміну жирів в організмі. До даного пакету входять такі показники: тригліцериди (жири, один з основних джерел енергії для клітин організму), холестерин загальний (жироподібна речовина, що необхідна для нормального функціонування клітин, травлення, синтезу гормонів), β-ліпопротеїди (сполуки холестерину з жирними кислотами), ліпопротеїди низької та високої щільності (ліпопротеїди, що різняться вмістом в них холестерину, тригліцеридів, апобілків), коефіцієнт атерогенності (співвідношення "поганого" холестерину" до "хорошого", що характеризує ризик розвитку серцево-судинних захворювань).

Детальніше:


Пакет №06 "Ліпідограма"