Пакет №10.5 "Патологія паращитоподібних залоз (Паратиреоїдний)"

Пакет №10.5. Паратироїдний, Паратгормон (PTH),Кальцій іонізований (сироватка),Фосфор (сироватка)

Ціна: 297.00 грн * 330.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Паращитоподібна залоза приймає участь в регуляції вмісту кальцію в крові, що необхідно для нормального функціонування організму. Цей елемент відповідає за міцність кісток та зубів, передачу нервових імпульців нервовою системою, скорочення м'язів та протікання численних біохімічних процесів.При захворюваннях паращитоподібної залози відбувається підсилення (гіперпаратиреоз) або зниження (гіпопаратиреоз) функціональності. При гіперфункції значно збільшується рівень кальцію в крові та вимивання його з кісткової тканини і, як результат, кістки стають ламкими, порушуються функції нирок тощо. При гіпофункції рівень кальцію знижується, що викликає спазми м'язів та порушення функціонування нервової системи.

Паратгормон (ПТГ) - гормон паращитоподібної залози, що забезпечує підтримку стабільної концентрації кальцію та фосфору у позаклітинній рідині.

Кальцій іонізований (Са2+) - кальцій, що вільно циркулює в крові та не зв'язаний з білками. Його ще називають вільним кальцієм. Приймає участь у формуванні каркасу кісток, проведенні нервово-м'язового імпульсу, скороченні серцевих та скелетних м'язів, у процесах згортання крові.

Фосфор (Р) - мінерал, що потрібен організму для вироблення енергії, виконання своїх функцій м'язовою та нервовою системами, а також для росту кісток. Приймає участь в більшості обмінних процесах та є основною складовою всіх клітин організму.

Детальніше: