Пакет №10.9 "Діагностика дифузного токсичного зобу"

Пакет №10.9 "Діагностика дифузного токсичного зобу", Тиреотропний гормон (TSH),Трийодтиронін вільний (FT3),Тироксин вільний (FT4),Антитіла до рецептора ТТГ

Ціна: 585.00 грн * 650.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гормональне дослідження, в ході якого визначається рівень тиреотропного і тиреоїдних гормонів в крові, а також антитіла до рецепторів тиреотропного гормону, що дозволить діагностувати дифузний токсичний зоб, виявити гіпер- або гіпофункцію щитоподібної залози.

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Трийодтиронін вільний (Т3) - гормон щитоподібної залози, що регулює швидкість основного обміну, ріст тканин, обмін білків, вуглеводів, ліпідів, кальцію, а також діяльність серцево-судинної, травної, дихальної, репродуктивної та нервової систем.

Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону (АТ до рТТГ) - антитіла, що взаємодіють з рецепторами тиреотропного гормону (ТТГ) щитоподібної залози. Здійснюють стимулюючий та блокуючий впливи, в залежності від групи. Виявлення в сироватці крові аутоантитіл до рецепторів тиреотропного гормону застосовується для діагностики хвороби Грейвса (Базедової хвороби), аутоімунного тиреоїдиту, а також транзиторних порушень функцій щитоподібної залози новонароджених.

Детально: