Пакет №10.7 "Тиреоїдний"

Пакет №10.7. Тиреоїдний, Тиреотропний гормон (TSH),Трийодтиронін вільний (FT3),Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО)

Ціна: 360.00 грн * 400.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гормональне дослідження, в ході якого визначається рівень тиреотропного і тиреоїдних гормонів в крові, що дозволяє виявити гіпер- або гіпофункцію щитоподібної залози, антитіла до тиреоперксидази, щоб оцінити аутоімунні процеси.

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Трийодтиронін вільний (Т3) - гормон щитоподібної залози, що регулює швидкість основного обміну, ріст тканин, обмін білків, вуглеводів, ліпідів, кальцію, а також діяльність серцево-судинної, травної, дихальної, репродуктивної та нервової систем.

Антитіла до тиреопероксидази (АТПО) - Даний аналіз призначений для визначення специфічних антитіл до тканин щитоподібної залози в сироватці крові - антиТПО. Вони утворюються, коли імунна система людини помилково розпізнає тканини щитоподібної залози як чужорідну біологічну субстанцію, що може призводити до тиреоїдиту, пошкодження тканин залози і різних порушень її функції.

Детальніше: