Пакет №10.6 "Аутоімунні порушення щитоподібної залози"

Пакет №10.6. Аутоімунні порушення щитовидної залози, Тиреотропний гормон (TSH),Трийодтиронін вільний (FT3),Тироксин вільний (FT4),Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО),Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)

Ціна: 612.00 грн * 680.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету лабораторних досліджень можна оцінити аутоімунні порушення щитоподібної залози та здійснювати моніторинг ефективності призначеного лікування.

У сучасному світі захворювання щитоподібної залози є дуже поширеними. До прикладу, аутоімунний тиреодит діагностується приблизно у 1% населення нашої планети, що є досить великою цифрою.

До складу пакету входять також гормони щитоподібної залози.

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Трийодтиронін вільний (Т3) - гормон щитоподібної залози, що регулює швидкість основного обміну, ріст тканин, обмін білків, вуглеводів, ліпідів, кальцію, а також діяльність серцево-судинної, травної, дихальної, репродуктивної та нервової систем.

Антитіла до тиреопероксидази (АТПО) - Даний аналіз призначений для визначення специфічних антитіл до тканин щитоподібної залози в сироватці крові - антиТПО. Вони утворюються, коли імунна система людини помилково розпізнає тканини щитоподібної залози як чужорідну біологічну субстанцію, що може призводити до тиреоїдиту, пошкодження тканин залози і різних порушень її функції.

Антитіла до тироеоглобуліну (АТТГ) - Антитіла до білка-попередника тиреоїдних гормонів. При секреції гормонів тиреоглобулін в невеликій кількості потрапляє в кров. З невідомих причин він може ставати аутоантигеном і у відповідь організм виробляє до нього антитіла, що викликає запалення щитоподібної залози. АТТГ можуть блокувати тиреоглобулін, порушуючи при цьому нормальний синтез гормонів щитоподібної залози і викликати гіпотиреоз або, навпаки, надмірно стимулювати залозу, викликаючи її гіперфункцію.

Детальніше: