Пакет №10.3.2 "Тиреоїдний"

Пакет №10.3.2 Тиреоїдний, Тиреотропний гормон (TSH),Тироксин вільний (FT4),Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО),Кальцитонін

Ціна: 589.50 грн * 655.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гормональне дослідження, в ході якого визначається рівень тиреотропного і тиреоїдних гормонів в крові, що дозволяє виявити гіпер- або гіпофункцію щитоподібної залози, антитіла до тиреоперксидази, щоб оцінити аутоімунні процеси, та кальцитонін для оцінки регуляції фосфорно-кальцієвого обміну .

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Антитіла до тиреопероксидази (АТПО) - Даний аналіз призначений для визначення специфічних антитіл до тканин щитоподібної залози в сироватці крові - антиТПО. Вони утворюються, коли імунна система людини помилково розпізнає тканини щитоподібної залози як чужорідну біологічну субстанцію, що може призводити до тиреоїдиту, пошкодження тканин залози і різних порушень її функції.

Кальцитонін - гормон щитоподібної залози, один з найважливіших регуляторів кальцієво-фосфорного обміну. Тест на кальцитонін важливий для діагностики медулярного раку щитоподібної залози, в тому числі для виявлення синдрому множинної ендокринної неоплазії, що може проявлятися як медулярний рак, пухлину мозкового шару наднирників чи гіперплазія прищитоподібної залози та гіперпаратиреоз.

Детальніше: