Пакет №10.3.1 "Тиреоїдний"

Пакет №10.3.1 Тиреоїдний, Тиреотропний гормон (TSH),Трийодтиронін вільний (FT3),Тироксин вільний (FT4),Кальцитонін

Ціна: 562.50 грн * 625.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гормональне дослідження, в ході якого визначається рівень тиреотропного і тиреоїдних гормонів в крові, що дозволяє виявити гіпер- або гіпофункцію щитоподібної залози та кальцитонін для оцінки регуляції фосфорно-кальцієвого обміну .

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Трийодтиронін вільний (Т3) - гормон щитоподібної залози, що регулює швидкість основного обміну, ріст тканин, обмін білків, вуглеводів, ліпідів, кальцію, а також діяльність серцево-судинної, травної, дихальної, репродуктивної та нервової систем.

Кальцитонін - гормон щитоподібної залози, один з найважливіших регуляторів кальцієво-фосфорного обміну. Тест на кальцитонін важливий для діагностики медулярного раку щитоподібної залози, в тому числі для виявлення синдрому множинної ендокринної неоплазії, що може проявлятися як медулярний рак, пухлину мозкового шару наднирників чи гіперплазія прищитоподібної залози та гіперпаратиреоз.

Детальніше: