Пакет №10.3 "Тиреоїдний"

Пакет №10.3. Тиреоїдний, Тиреотропний гормон (TSH),Тироксин вільний (FT4),Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ),Кальцитонін

Ціна: 594.00 грн * 660.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Гормональне дослідження, в ході якого визначається рівень тиреотропного і тиреоїдних гормонів в крові, що дозволяє виявити гіпер- або гіпофункцію щитоподібної залози, а також антитіла до тиреоглобуліну, щоб оцінити аутоімунні порушення, та кальцитонін для оцінки регуляції фосфорно-кальцієвого обміну .

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Антитіла до тироеоглобуліну (АТТГ) - Антитіла до білка-попередника тиреоїдних гормонів. При секреції гормонів тиреоглобулін в невеликій кількості потрапляє в кров. З невідомих причин він може ставати аутоантигеном і у відповідь організм виробляє до нього антитіла, що викликає запалення щитоподібної залози. АТТГ можуть блокувати тиреоглобулін, порушуючи при цьому нормальний синтез гормонів щитоподібної залози і викликати гіпотиреоз або, навпаки, надмірно стимулювати залозу, викликаючи її гіперфункцію.

Кальцитонін - гормон щитоподібної залози, один з найважливіших регуляторів кальцієво-фосфорного обміну. Тест на кальцитонін важливий для діагностики медулярного раку щитоподібної залози, в тому числі для виявлення синдрому множинної ендокринної неоплазії, що може проявлятися як медулярний рак, пухлину мозкового шару наднирників чи гіперплазія прищитоподібної залози та гіперпаратиреоз.

Детальніше: