Пакет №10.13 "Моніторинг стану щитоподібної залози у післяопераційному періоді"

Пакет №10.13 "Моніторинг стану ЩЗ у післяопераційному періоді", Тиреотропний гормон (TSH),Тироксин вільний (FT4),Тиреоглобулін (ТГ),Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)

Ціна: 495.00 грн * 550.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

Щитоподібна залоза - один з найважливіших органів ендокринної системи людини. Основна функція - синтез тиреоїдних гормонів, що регулюють більшість процесів обміну речовин в організмі.

Моніторинг та контроль стану щитоподібної залози у післяопераційному періоді є дуже важливим моментом і повинен охоплювати перевірку основних показників, оскільки найнезначніші, на перший погляд, відхилення від референтних значень впливають на обмін речовин, серцево-судинну, нервову та репродуктивну системи.

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Тиреоглобулін (ТГ) - прогормон щитоподібної залози, що являється маркером рецидиву високодиференційованих злоякісних новоутворень щитоподібної залози та використовується для контролю лікування цих захворювань.

Антитіла до тироеоглобуліну (АТТГ) - Антитіла до білка-попередника тиреоїдних гормонів. При секреції гормонів тиреоглобулін в невеликій кількості потрапляє в кров. З невідомих причин він може ставати аутоантигеном і у відповідь організм виробляє до нього антитіла, що викликає запалення щитоподібної залози. АТТГ можуть блокувати тиреоглобулін, порушуючи при цьому нормальний синтез гормонів щитоподібної залози і викликати гіпотиреоз або, навпаки, надмірно стимулювати залозу, викликаючи її гіперфункцію.

Детальніше: