Пакет №10.1 "Тиреоїдний"

Пакет №10.1. Тиреоїдний, Тиреотропний гормон (TSH),Тироксин вільний (FT4),Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО)

Ціна: 378.00 грн * 420.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету аналізів можна оцінити загальний стан щитоподібної залози. В нього входять гормональні дослідження, в ході котрих визначається рівень тиреотропного гормону та тироксину в крові, що дозволяє вивити гіпер- чи гіпофункцію залози, а також концентрацію антитіл до тиреопероксидази, що відобразить аутоімунні порушення.

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Тироксин вільний (Т4) - один з двох головних гормонів щитоподібної залози, основною функцією якого є регуляція енергетичного і пластичного обміну в організмі людини. Вільний тироксин - це біологічно активна частина загального тироксину, що відіграє важливу роль в обміні речовин і його результати не залежать від концентрації білків, що зв'язують тироксин в плазмі крові і дозволяють виявити рівень тільки активної частини гормону.

Антитіла до тиреопероксидази (АТПО) - Даний аналіз призначений для визначення специфічних антитіл до тканин щитоподібної залози в сироватці крові - антиТПО. Вони утворюються, коли імунна система людини помилково розпізнає тканини щитоподібної залози як чужорідну біологічну субстанцію, що може призводити до тиреоїдиту, пошкодження тканин залози і різних порушень її функції.

Детальніше: