Пакет №10. Скринінг аутоімунних захворювань щитоподібної залози, Тиреотропний гормон (TSH),Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО),Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)

Ціна: 387.00 грн * 430.00 грн
Перейти у кошик
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті

За допомогою даного пакету лабораторних досліджень можна оцінити аутоімунні порушення щитоподібної залози та здійснювати моніторинг ефективності призначеного лікування.

У сучасному світі захворювання щитоподібної залози є дуже поширеними. До прикладу, аутоімунний тиреодит діагностується приблизно у 1% населення нашої планети, що є досить великою цифрою.

До складу пакету входять такі показники:

Тиреотропний гормон (ТТГ) - Підсилює функціональну активність щитоподібної залози. Збільшує надходження йоду із плазми крові в клітини щитоподібної залози, стимулює синтез тиреоглобуліну та утворення з нього Т3 та Т4, а також прямо стимулює синтез вказаних гормонів.

Антитіла до тиреопероксидази (АТПО) - Даний аналіз призначений для визначення специфічних антитіл до тканин щитоподібної залози в сироватці крові - антиТПО. Вони утворюються, коли імунна система людини помилково розпізнає тканини щитоподібної залози як чужорідну біологічну субстанцію, що може призводити до тиреоїдиту, пошкодження тканин залози і різних порушень її функції.

Антитіла до тироеоглобуліну (АТТГ) - Антитіла до білка-попередника тиреоїдних гормонів. При секреції гормонів тиреоглобулін в невеликій кількості потрапляє в кров. З невідомих причин він може ставати аутоантигеном і у відповідь організм виробляє до нього антитіла, що викликає запалення щитоподібної залози. АТТГ можуть блокувати тиреоглобулін, порушуючи при цьому нормальний синтез гормонів щитоподібної залози і викликати гіпотиреоз або, навпаки, надмірно стимулювати залозу, викликаючи її гіперфункцію.

Детальніше: