Здайте ПЛР в Ескулаб – отримайте COVID-сертифікат у Дії

Здайте ПЛР в Ескулаб – отримайте COVID-сертифікат у Дії

Новини
24-11-2021

З 24 листопада, здавши ПЛР-тест у лабораторії «Ескулаб», людина може отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія.

Термін дії такого сертифіката – 72 години з моменту здачі біоматеріалу на дослідження.

Клієнти «Ескулаб» можуть отримати COVID-сертифікат на підставі негативного ПЛР-тесту, оскільки лабораторія є однією з тих, хто розпочав офіційну співпрацю з Дією.  

 

Покрокова інструкція, як отримати COVID-сертифікат на підставі негативного результату ПЛР-тесту:

1. Здайте ПЛР-тест на виявлення коронавірусу в лабораторії, верифікованій Центром громадського здоров’я (згідно з Наказом №722 МОЗ України). До речі, медична лабораторія «Ескулаб» верифікована Центром громадського здоров’я.

2. Обов’язково зверніться до свого сімейного лікаря із запитом про створення ЕМК (електронної медичної карти), без якої лабораторія не зможе передати дані про негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 в ЕСОЗ (Електронна система охорони здоров’я).

3. Встановіть та зареєструйтесь в застосунку Дія, якщо цього ще не робили.

4. Отримавши негативний результат ПЛР-тесту, зробіть запит у застосунку на отримання COVID-сертифіката. Для цього оберіть вкладку «Послуги», далі – «COVID-сертифікати», опісля – «Отримати сертифікат» та натисніть «Підписати».

Впродовж кількох хвилин Дія шукає дані в реєстрах. Якщо дані про вас буде знайдено, COVID-сертифікат на підставі негативного ПЛР-тесту з’явиться в розділі «Документи».

 

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

На порталі можна отримати онлайн понад 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО),  а також міжнародний, жовтий та зелений внутрішні COVID-сертифікати. Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.