Яка користь від плавання?

Яка користь від плавання?

Новини
08-07-2019

Надзвичайна!!! Так, плавання приносить надзвичайну користь усьому організму, цей вид спорту практично не має протипоказань. Плавання рекомдують вагітним та людям, які мають проблеми зі спиною. А все тому, що воно оздоровлює та зміцнює тіло та має позивтивний вплив на увесь організм.

Адже плавання:

- дозволяє займатися спортом без зайвого навантаження на скелет

Якщо ви зайдете у воду по пояс, то станете легшими в два рази. А зайшовши у воду по шию, ви будете відчувати лише 10% маси свого тіла. Це створює максимально сприятливі умови для людей з надлишковою вагою, а також, для людей з артритом.

- поліпшення м`язевого тонусу

При інших аеробних навантаженнях, наприклад, під час бігу єдина перешкода для тіла — повітря, густина якого невелика. Густина води в 12 разів більша. Кожен рух потребує більшого зусилля, відповідно, тренування проходить ефективніше.

- здоров`я серця

Аеробне навантаження, яке ми отримуємо під час плавання, позитивно сприяє на цей життєво важливий орган, а це призводить до поліпшення кровообігу.

- контроль ваги

За десять хвилин плавання можна втратити до 60 калорій. Плавання у басейні по півгодини три рази у тиждень знижує ризик виникнення діабету другого типа на 10%.

- лікування астми

Оптимальна волога повітря у басейні не тільки не викликає приступів, а й допомагає боротися з ними. Дослідження показало, що діти-астматики після шеститижневого курсу тренувань стали рідше звертатися до лікаря. Також плавання збільшує об`єм легень та допомагає навчитися правильно дихати.

А також це:

- чистка шкіри

легкий природний масаж тіла та внутрішніх органів водою

- розвиток та зміцнення імунітету

- Загартування організму прохолодною водою

- Покращення роботи мозку

- Терапія проти безсоння та нервових захворювань

- Чудова можливість засмагнути, плаваючи у відкритих басейнах влітку

Друзі, займайтеся плаванням, це великий "ковток" здоров'я. А зараз - ще й порятунок від спеки.

Будьте здорові. ⠀
Та пам'ятайте, що здоров'я планується вчасно!!!