Як привчити дітей до спорту?

Як привчити дітей до спорту?

Новини
02-09-2019

1. Подавайте приклад. Якщо ви будете сидіти на дивані та розповідати про те, що спорт - це дуже корисно й цікаво, навряд чи ви зможете переконати в цьому дитину.

Почніть із себе. Робіть ранкову зарядку, виходьте на пробіжку, запишіться до спортивного залу (і регулярно його відвідуйте?), займайтеся спортом на дозвіллі: їздіть на велосипедах за місто, ходіть у походи, грайте в бадмінтон тощо. Адже діти завжди хочуть в усьому бути схожими на батьків.

2. Займайтеся спортом разом! Беріть дітей із собою в спортзал, у басейн, на пробіжку, - нехай вчаться. Тим паче разом - веселіше) А також грайте в командні спортивні ігри: футбол, бадмінтон, волейбол тощо, аби дітям було цікаво.

3. Не змушуйте☝️ Якщо дитина не хоче брати участь у грі або прокидатися рано вранці заради зарядки. Краще покажіть їй, що це цікаво, - на власному прикладі.

4. Дозвольте обирати. Не нав'язуйте дитині той вид спорту, який подобається вам. Нехай вона займається тим, що подобається їй.

5. Даруйте спортивні подарунки: велосипед, ролики, стіл для настільного тенісу, шведську стінку тощо.

6. Підтримуйте дитину❤️ Особливо тоді, коли малечі щось не вдаватиметься. Підтримуйте та навчайте. І ні в якому разі не засмучуйтеся та не сваріть за невдачі. Це може відбити бажання займатися спортом на дуже довгий період.

Здоров'я планується вчасно!!!
Будьте здорові.