Вітайте МЛ "Ескулаб" у Володимирі-Волинському!

Вітайте МЛ

Новини
07-07-2021

 Відділення Медичної лабораторії "Ескулаб" у м.Володимирі-Волинському почало приймати перших пацієнтів! 

⠀⠀

Відкриття нового  Ескулаб у місті забезпечить мешканцям більш зручний доступ до послуг лабораторної діагностики поруч з домом або роботою. Ескулаб - це більше 820 лабораторних аналізів!

⠀⠀

У новому відділенні кожен почуватиметься безпечно та комфортно, адже приміщення оснащене відповідно до потреб пацієнтів та працівників.

Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів.

Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день.

⠀⠀

Ви зможете оперативно дізнатися про готовність результатів аналізів зателефонувавши на інформаційну лінію 0 800 50 36 80 (дзвінки безкоштовні). Результати можна отримати електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com або безпосередньо в пункті забору біоматеріалу.

⠀⠀

З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до Covid-19.  Скористайтесь пропозицією до 21 липня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.

⠀⠀

Графік роботи відділення:

Пн-Пт 8:00-16:00

Сб 8:00-14:00