Відтепер МЛ "Ескулаб" у Бібрці!

Відтепер МЛ

Новини
13-09-2021

 Нове відділення Медичної лабораторії “Ескулаб” відкрилось у Львівській області. Відтепер здати аналізи в Ескулаб можна й у місті Бібрці за адресою вул. Лемківська, 26. Тепер для мешканців міста якісні послуги в області лабораторної діагностики стали ще доступніші, що дозволить краще піклуватися про здоров'я. Нове відділення Ескулаб пропонує понад 820 видів лабораторних аналізів, у тому числі урогенітальний забір у чоловіків та жінок.

 
Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів. Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день.

 
Ви зможете оперативно дізнатися про готовність результатів аналізів зателефонувавши на інформаційну лінію 0 800 50 36 80 (дзвінки безкоштовні). Результати можна отримати електронною поштою, через особистий кабінет на сайті esculab.com або безпосередньо в пункті забору біоматеріалу.

 
З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до COVID-19.  Скористайтесь пропозицією до 27 вересня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.
  
Графік роботи:
Пн - Пт — 08:00-16:00
Сб — 08:00-14:00