У Львові плюс ще одне відділення

У Львові плюс ще одне відділення

Новини
27-08-2021

Нове відділення лабораторії «Ескулаб» відкрилося у Львові за адресою: проспект Червоної Калини, 64. Це забезпечить пацієнтам центру та мешканцям району зручний та швидкий доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики. Новий пункт забору біоматеріалу Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів.

У новому відділенні кожен почуватиметься безпечно та комфортно, адже приміщення оснащене відповідно до потреб пацієнтів та працівників.

Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів.

Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже в день здачі аналізів.

   Пацієнти можуть звернутися до відділення «Ескулаб» як самостійно, так і за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті esculab.com або безпосередньо у відділенні. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

 З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до Covid-19.  Скористайтесь пропозицією до 11 вересня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.

⠀⠀Графік роботи:
Пн-пт — 07:00-18:00
Сб — 07:00-14:00