У Києві відкрилось 7-ме відділення Ескулаб!

У Києві відкрилось 7-ме відділення Ескулаб!

Новини
26-04-2021

У  Києві почало приймати пацієнтів вже сьоме відділення медичної лабораторії Ескулаб за адресою вул. О.Довженка, 3 на території приватної клініки "HB medical".

Відкриття нового відділення забезпечить мешканцям Шевченківського доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики шість днів на тиждень. Ескулаб пропонує понад 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі на пункті проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

Також,  у відділенні проводиться діагностика Covid-19.

Для діагностування Covid-19 доступні:

  • ПЛР-тестування, що передбачає якісне виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2
  • Виявлення антитіл Ig A, Ig M, Ig G до Covid-19 методом ІФА.
  • Виявлення антигену до Covid-19. Високочутливий тест дозволяє виявити інфікування коронавірусом за 15 хв.

З нагоди відкриття у відділення діє акція  на аналіз на виявлення антитіл Ig G до Covid-19. З 26 квітня по 10 травня оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи Ви вже хворіли на Covid-19 і чи виробився імунітет до вірусу.

Звернутись у відділення можна самостійно або за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень Ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх можна зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com, або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

Графік роботи відділення:

пн-пт - 07:00-16:00;

сб - 08:00-14:00

Телефон інформаційної лінії: 0 800 50 36 80

«Ескулаб» — здоров'я планується вчасно!