Аналіз крові на тропонін, скринінг, ціна, здати аналіз | Ескулаб

Тропоніни

Новини
02-07-2019

Тропоніни - невеликі білки, включені в процес регуляції м'язевого скорочення. Концентрація серцевих тропонінів у крові підвищується вже через 3-4 години після того, як стався приступ, і залишається в кров'яному руслі до двох тижнів.

Пік концентрації тропоніну-I спостерігається на 14-20 годинах після появи болі у грудях, через 7 годин після розвитку гострого інфаркту міокарда - концентрація тропоніну-I збільшена у 95% пацієнтів.

-Саме тропоніни дозволяють швидко виявити інфаркт міокарду та якнайшвидше надати допомогу пацієнтові.

-Також цей показник придатний і для пізньої діагностики інфаркту, коли концентрація в крові інших серцевих маркерів вже приходить в норму.

-Крім того, знаючи концентрацію тропоніну, можна не тільки діагностувати інфаркт, але і з високою ймовірністю прогнозувати ризик його виникнення, а також оцінити шанси на виживання хворого, який переніс інфаркт міокарду.

У більшості випадків тропонін-I в крові не виявляється У здорових людей з позитивною реакцією на тропонін в 98% випадків його рівень нижче 1 мкг / л.

Підвищений рівень тропоніну може свідчити про:

▪️ інфаркт міокарду;
▪️ травму серця, перенесені операції на серці;
▪️недавню нестабільну стенокардію (легкий підйом концентрації);
▪️ неішемічну дилятаційну кардіоміопатію;
▪️ лікарську інтоксикацію (цитостатики);
▪️ міокардити;
▪️ відторгнення серцевого трансплантата;
▪️ сепсис і інші критичні (шокові) стани;
▪️ термінальну стадію ниркової недостатності;
▪️ міодистрофії Дюшенна-Беккера;
▪️ ДВС-синдром

 

ВАЖЛИВО Не намагайтеся cамостійно розшифрувати аналізи, поставити собі діагноз та призначити лікування. З результатами аналізів зверніться до лікаря. 
Крім того, разове визначення тропоніну в крові не завжди достатньо для постановки остаточного діагнозу. Негативний результат вимірювання тропоніну не гарантує відсутність інфаркту. При відповідній клініці необхідно провести ряд вимірювань концентрації тропоніну через 2-4 або 6 годин після першого аналізу.

Здоров'я планується вчасно.
Будьте здорові.

Також рекомендуємо

Назва аналізу
Ціна
* Знижка дійсна тільки при замовленні на сайті