ТОП-5 причин спати вдень

ТОП-5 причин спати вдень

Новини
23-07-2019

У скаженому ритмі сучасного життя нам не завжди вдається виділити 7 годин на добу на здоровий, міцний сон, не говорячи вже про денний сон. 
Проте ми маємо 5 причин, чому сон удень - дуже корисний для організму, і особливо для тих, хто багато та напружено працює.

- Денний сон "перезавантажує мозок", що покращує продуктивність та креативність. Ви почуватиметеся бадьоріше і працювати в другій половині дня буде значно легше, а результат буде ефективнішим.

- Сон удень знижує рівень стресу та допомагає подолати тривогу. Нормалізується робота серцево-судинної та нервової системи, адже вони перестають працювати в "екстремальних" умовах.

- Покращується якість роботи, адже покращується концентрація уваги, а сили поновлюються.

- Люди, які регулярно сплять вдень та роблять перерви для відпочинку під час роботи, є успішнішими та вважають себе значно щасливішими за тих, хто страждає на хронічне недосипання та з року в рік пропускає відпустку заради роботи.

- Денний сон допомагає контролювати вагу та боротися з переїданням! Адже ви, напевно, помічали, що на роботі весь час хочеться щось жувати? Це тому, що організм вимагає паузи для поновлення сил. Так, їжа надасть вам енергії, проте й зайві кілограми також подарує. Тому краще зробити паузу та поспати хоча б 30 хв.

Здоров'я планується вчасно!!!
Будьте здорові.