Швидке зняття з самоізоляції з «Ескулаб»

Швидке зняття з самоізоляції з «Ескулаб»

Новини
09-08-2021

З 5 серпня правила перетину кордону змінено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 28 липня 2021 р. №787 щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Медична лабораторія пропонує тестування на COVID-19 для швидкого зняття з самоізоляції. Медична лабораторія «Ескулаб» пропонує здати ПЛР-тест, вартістю 699 грн та з результатом до 24 годин (або 1250 грн з результатом через 12 год. у Львові та Києві). При отриманні результату, лабораторія передає дані в Центр громадського здоров’я. Зняття з самоізоляції відбувається впродовж 3-6 годин після отримання результату. Нововведенням для зняття з самоізоляції є наявність негативного результату не лише ПЛР-тесту, а й тесту на антиген COVID-19. Вартість тесту на антиген – 550 грн, результат до 15 хв. Зняття з самоізоляції відбувається впродовж 3-6 годин.

 

Повернувшись з-за кордону людина повинна встановити додаток «Дій вдома», може відбути 10-денну самоізоляцію або ж здати тестування на коронавірус і при негативному результаті достроково знятись з самоізоляції. Тестування потрібно пройти та знятись з самоізоляції впродовж 72 годин після перетину кордону. А ось для громадян, які повертаються з Росії та Індії й перебували в цих країнах більше 7 днів, термін самоізоляції становить 14 днів і не може бути припинений раніше.

 

Для тих, хто здавав тест на COVID-19 в медичній лабораторії «Ескулаб» для подорожі в іншу країну, діє акція – повторне тестування зі знижкою 20% впродовж 30 днів від першого тестування.

 

Детальна інформація за безкоштовним номером Інформаційної лінії 0 800 50 36 80.

Щоб замовити тест, перейдіть за посиланнями:

ПЛР Київ >>>

ПЛР інші регіони >>>

Також рекомендуємо