Реєстрація пацієнтів відтепер буде ще швидше!

Реєстрація пацієнтів відтепер буде ще швидше!

Новини
23-11-2021

З 22 листопада клієнти медичної лабораторії «Ескулаб» можуть проходити реєстрацію безконтактно, всього лише в два кліки, використовуючи цифрові документи у застосунку Дія. Нововведення не лише спростить, а й пришвидшить реєстрацію нових пацієнтів. Для цього адміністратор відділення лабораторії сканує штрих-код е-паспорта громадянина України або е-паспорта для виїзду за кордон в Дії, клієнту необхідно підтвердити запит на передачу даних у застосунку, після цього копія цифрового документа потрапляє до інформаційної системи лабораторії.
 

Спрощена система реєстрації нових пацієнтів можлива завдяки співпраці медичної лабораторії «Ескулаб» та Дії - єдиного бренду, що об'єднує мобільний застосунок з доступом до цифрових документів громадян та єдиний портал державних послуг і сервісів для населення і бізнесу, що надається онлайн.
 

Встановлюйте застосунок Дія, показуйте штрих-код адміністратору та проходьте реєстрацію в «Ескулаб» в рази швидше!
 

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні.

 

На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 12 своїх цифрових документів та 12 послуг. 
 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО), а також міжнародний, жовтий та зелений внутрішні COVID-сертифікати.  Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія.Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.