Про компанію

Про компанію

06-06-2019

Медична лабораторія «Ескулаб» – провідна лабораторія міжнародного рівня якості діагностичних досліджень у Львові із найбільшою мережею відділень у Західній Україні.

Мережа налічує більше 100 пунктів забору у населених пунктах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської, Волинської областей та м.Київ. Ми забезпечуємо пацієнтів можливістю здати аналізи за місцем проживання та оперативно отримати високоточні результати.

На сьогоднішній день ми виконуємо більше 820-ти лабораторних досліджень.


Як медична
лабораторія, ми націлені на те, щоб стати максимально корисною ланкою в системі охорони здоров'я в цілому, сприяти ефективній взаємодії між пацієнтами, державними і приватними медичними організаціями.

Оптимальна якість нашої роботи досягається за рахунок:

 • Гнучкої системи управління
 • Оптимізації всіх процесів всередині компанії і їх ефективного контролю
 • Безперервного навчання і системи мотивації персоналу
 • Професійної відповідальності кожного співробітника на своїй ділянці роботи
 • Використання сучасних технологій
 • Надійних постачальниківСистема менеджменту якості

У 2009 році ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб» отримала сертифікат, що засвідчив: система управління якістю щодо надання послуг медичної лабораторії відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги».

У 2018 році МЛ «Ескулаб» отримала сертифікат на відповідність до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги», що свідчить про підтримання системи управління якістю надання медичних послуг на високому рівні.

В 2019 році медична лабораторія «Ескулаб» розпочала підготовку документів системи менеджменту якості для акредитації Національним агентством з акредитації України на відповідність вимог ДСТУ ISO 15189:2015 «Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності» у 2020 році.

В лютому 2020 р. МЛ «Ескулаб» пройшла добровільне оцінювання вимірювальних можливостей згідно з вимогами ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюваннями. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання» для підтвердження технічної компетентності та отримала Свідоцтво про відповідність системи керування вимірюваннями.


Лабораторія

«Ескулаб» розмістив свій лабораторний комплекс у Львові, який має усі необхідні підрозділи для здійснення повного циклу лабораторних досліджень у сферах:

 • клінічної хімії;
 • клінічної імунології;
 • бактеріології;
 • молекулярної генетики;
 • цитоморфології та загальноклінічного аналізу.

У лабораторії встановлені кращі аналізатори останнього покоління, виготовлені провідними світовими виробниками. Лабораторне обладнання постійно оновлюється.
Всі замовлення реєструються в
нашій інформаційній системі. Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби і виключає можливість сплутати зразки. У випадках виконання досліджень на автоматичних аналізаторах, всі етапи процесу, включаючи видачу результату, проходять під контролем лабораторної інформаційної системи (ЛІС).

Готовий результат проходить послідовно кілька етапів валідації: автоматичний (за допомогою ЛІС), технічний і клінічний.

Дізнатися про готовність результатів досліджень Ви можете за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, в особистому кабінеті на сайті, або безпосередньо у пункті забору біоматеріалу. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

Прагнучи забезпечити українцям послуги найвищого рівня, ми самостійно долучилися і приймаємо участь у програмах RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme) – найбільшої в світі програми зовнішньої оцінки якості лабораторій, заснованої у Великобританії.

Внутрішньолабораторний контроль якості здійснюється за системою Randox (Великобританія). Забезпечення точності результатів досліджень відбувається за рахунок тестування всієї системи по кожному показнику декілька разів на день.

У січні 2018 р. клініко-діагностична лабораторія ПП «Перша соціальна медична лабораторія» отримала відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» за результатами участі у Всеукраїнському проекті Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» разом з Асоціацією медичних сестер України щодо забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактики професійного захворювання медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій. Тож «Ескулаб» єдина серед українських лабораторій має цю відзнаку.

Лікарі-лаборанти «Ескулаб» проходять постійне навчання і консультації у провідних, всесвітньо визнаних фахівців з клінічної лабораторної діагностики. Впровадження нових методів досліджень та тестів здійснюється систематично.

Витратні матеріали

Для забору крові у всіх пунктах забору біоматеріалу лабораторії «Ескулаб» використовуються сучасні системи Vacutainer, що гарантують безболісність і безпеку для пацієнтів. Суворе дотримання алгоритму преаналітичних процедур, які є основою для отримання якісного результату досліджень, використання оригінальних реагентів та витратних матеріалів від провідних виробників гарантують високу точність і достовірність результатів досліджень.


Логістика

Служба логістики  «Ескулаб» забезпечує швидку та надійну доставку біоматеріалу. Кур'єри кілька разів на день забирають біоматеріал з відділень лабораторії «Ескулаб». Для транспортування використовуються сучасні термоконтейнери, які гарантують збереження температурного режиму зразків. Ефективне управління логістичними потоками забезпечує оперативність доставки біоматеріалу до лабораторії у м.Львів.

Інформаційна лінія

Власна інформаційна лінія «Ескулаб» працює з 8:00 до 21:00 у будні та з 8:00 до 18:00 у суботу,  неділя - вихідний день. Оператори надають кваліфіковану допомогу пацієнтам з питань:

 • графіку роботи відділень
 • правил підготовки до аналізів
 • отримання та видачі результатів аналізів та ін.

Міжнародний рівень якості проведення досліджень, винятковий сервіс і високотехнологічні інноваційні рішення – це принципи, які ми щодня втілюємо у роботі для Вас!

Спільно ми робимо вагомий внесок у розвиток культури лабораторного діагностування населення в Україні задля здоров’я нації!

«Ескулаб» – надійний партнер Вашого здоров'я!