Про компанію

Медична лабораторія «Ескулаб» – провідна лабораторія міжнародного рівня якості діагностичних досліджень у Львові із найбільшою мережею відділень у Західній Україні.

Мережа налічує 73 пункти забору у населених пунктах Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Волинської областей. Ми забезпечуємо пацієнтів можливістю здати аналізи за місцем проживання та оперативно отримати високоточні результати.

На сьогоднішній день ми виконуємо більше 820-ти лабораторних досліджень.


Як медична
лабораторія, ми націлені на те, щоб стати максимально корисною ланкою в системі охорони здоров'я в цілому, сприяти ефективній взаємодії між пацієнтами, державними і приватними медичними організаціями.

Оптимальна якість нашої роботи досягається за рахунок:

 • Гнучкої системи управління
 • Оптимізації всіх процесів всередині компанії і їх ефективного контролю
 • Безперервного навчання і системи мотивації персоналу
 • Професійної відповідальності кожного співробітника на своїй ділянці роботи
 • Використання сучасних технологій
 • Надійних постачальниківСистема менеджменту якості


У 20
09 році ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб» вперше отримала сертифікат про відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2009.


Наглядовий аудит 2018 р
оку показав, що МЛ «Ескулаб» продовжує підтримувати систему менеджменту якості на високому рівні та отримала ISO 9001: 2015.

У 2019 році ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб» проводить активну підготовку для отримання сертифікату на відповідність міжнародному стандарту ISO 15189:2015 «Лабораторії медичні. Додаткові вимоги до якості і компетенції».

Лабораторія


Ескулаб розмістив свій лабораторний комплекс у Львові, який має усі необхідні підрозділи для здійснення повного циклу лабораторних досліджень у сферах:

 • клінічної хімії;
 • клінічної імунології;
 • бактеріології;
 • молекулярної генетики;
 • цитоморфології та загальноклінічного аналізу.

У лабораторії встановлені кращі аналізатори останнього покоління, виготовлені провідними світовими виробниками. Лабораторне обладнання постійно оновлюється.
Всі замовлення реєструються в
нашій інформаційній системі. Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби і виключає можливість сплутати зразки. У випадках виконання досліджень на автоматичних аналізаторах, всі етапи процесу, включаючи видачу результату, проходять під контролем лабораторної інформаційної системи (ЛІС).

Готовий результат проходить послідовно кілька етапів валідації: автоматичний (за допомогою ЛІС), технічний і клінічний.

Дізнатися про готовність результатів досліджень Ви можете за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, в особистому кабінеті на сайті, або безпосередньо у пункті забору біоматеріалу. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

Прагнучи забезпечити українцям послуги найвищого рівня, ми самостійно долучилися і приймаємо участь у програмах RIQAS (Randox International Quality Assessment Scheme) – найбільшої в світі програми зовнішньої оцінки якості лабораторій, заснованої у Великобританії.

Внутрішньолабораторний контроль якості здійснюється за системою Randox (Великобританія). Забезпечення точності результатів досліджень відбувається за рахунок тестування всієї системи по кожному показнику декілька разів на день. Також «Ескулаб» єдина серед українських лабораторій має відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Лікарі-лаборанти «Ескулаб» проходять постійне навчання і консультації у провідних, всесвітньо визнаних фахівців з клінічної лабораторної діагностики. Впровадження нових методів досліджень та тестів здійснюється систематично.

Витратні матеріали

Для забору крові у всіх пунктах забору біоматеріалу лабораторії «Ескулаб» використовуються сучасні системи Vacutainer, що гарантують безболісність і безпеку для пацієнтів. Суворе дотримання алгоритму преаналітичних процедур, які є основою для отримання якісного результату досліджень, використання оригінальних реагентів та витратних матеріалів від провідних виробників гарантують високу точність і достовірність результатів досліджень.


Логістика

Служба логістики  «Ескулаб» забезпечує швидку та надійну доставку біоматеріалу. Кур'єри кілька разів на день забирають біоматеріал з відділень лабораторії «Ескулаб». Для транспортування використовуються сучасні термоконтейнери, які гарантують збереження температурного режиму зразків. Ефективне управління логістичними потоками забезпечує оперативність доставки біоматеріалу до лабораторії у м.Львів.

Інформаційна лінія

Власна інформаційна лінія «Ескулаб» працює з 8:00 до 21:00 у будні та з 8:00 до 18:00 у суботу,  неділя - вихідний день. Оператори надають кваліфіковану допомогу пацієнтам з питань:

 • графіку роботи відділень
 • правил підготовки до аналізів
 • отримання та видачі результатів аналізів та ін.

Міжнародний рівень якості проведення досліджень, винятковий сервіс і високотехнологічні інноваційні рішення – це принципи, які ми щодня втілюємо у роботі для Вас!

Спільно ми робимо вагомий внесок у розвиток культури лабораторного діагностування населення в Україні задля здоров’я нації!

«Ескулаб» – надійний партнер Вашого здоров'я!