Презентація новітнього обладнання Cobas pro, м.Варшава

Презентація новітнього обладнання Cobas pro, м.Варшава

Новини

5 - 7 червня МЛ “Ескулаб” у Варшаві - на презентації новітнього обладнання Cobas pro для бездоганної лабораторної діагностики від провідного виробника Roche Diagnostics!

cobas® Модульна платформа – гнучка концепція для нестандартних рішень.


Сьогодні перед медичною лабораторією «Ескулаб» стоїть завдання виконувати надійну та високоякісну діагностику, одночасно забезпечуючи ефективний аналітичний робочий процес. Щоб відповідати таким запитам лабораторій, компанія «Roche» розробила модульну платформу «cobas». Це раціональне та гнучке рішення на основі загальної архітектури, що пропонує нестандартні рішення для різних рівнів робочого завантаження і вимог до досліджень. Модульна платформа «cobas» створена, щоб знизити ступінь складності лабораторних операцій та забезпечити ефективні рішення, щоб пацієнти змогли отримати високоточні результати досліджень в максимально короткі терміни.


На сьогоднішній день медична лабораторія «Ескулаб» використовує таку платформу, як «cobas® 6000», що відповідає абсолютно всім вимогам сучасної лабораторної діагностики. Щоб завжди йти в ногу з часом, провідні спеціалісти нашої лабораторії вирушили до Варшави, де відбувається презентація нової модульної платформи «cobas® pro», що являється найсучаснішим рішенням для лабораторної діагностики.

Компанія Roche була заснована в Швейцарії ще в 1896 року. І сьогодні це одна з провідних компаній світу, яка створює інноваційні ліки, діагностичні тести та обладнання для лабораторної діагностики, які допомагають мільйонам паціентів в усьому світі.

“У Roche Diagnostics ми даємо відповіді сьогодні, аби Ви стали здоровішими завтра”. І ми приєднуємося до цих слів. Ми отрмуємо нові знання, ділимося досвідом, аби стати кращими - для Вас❤️

Здоров’я планується вчасно❗️