Перевір своє серденько: нова акція в мережі

Перевір своє серденько Акція

Новини
22-09-2020
Перевір своє серденько❤️
За останні 25 років поширеність серцево-судинних захворювань серед населення України зросла у 3 рази, а рівень смертності від них збільшився на 45 %.
Ішемічна хвороба серця, інсульт, підвищений артеріальний тиск (гіпертонія), захворювання периферичної артерії, ревматична хвороба серця та серцева недостатність - це захворювання, які зазвичай є результатом нашого способу життя.
До основних факторів ризику серцево-судинних захворювань 💔належить:
▪️Підвищення артеріального тиску та рівня холестерину в крові;
▪️Надлишкова вага. Наразі кожен другий українець має різний ступінь надлишкової ваги.
▪️Тютюнокуріння. За статистикою кожен п'ятий українець курить і цим, зокрема, істотно збільшує ризики серцево-судинних захворювань. А інтенсивне куріння з підліткового віку (понад 20 років) може скоротити життя на 20-25 років, в тому числі і через хвороби серця.
▪️Малорухливий спосіб життя. Достатній рівень оздоровчої рухової активності має лише 3% населення України.
▪️Переїдання, недостатнє споживання овочів та фруктів, безконтрольне вживання висококалорійної їжі, напоїв, солі та зловживання алкоголем - головні вороги серця.
☝️Не слід забувати про негативний вплив надмірних психоемоційних навантажень. У момент стресу в людському організмі відбувається 1400 біохімічних реакцій.
ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ❓
В реаліях сьогодення ми не завжди можемо виключити вплив усіх шкідливих факторів на наш організм, але тримати руку на пульсі власного здоров’я – обов’язок кожної свідомої людини.
Напередодні Світового дня серця, який відбудеться 29 вересня, МЛ «Ескулаб» оголошує📣 акцію на пакет ❗️“Профілактика захворювань серця та судин і їх ускладнень"❗️, даний перелік аналізів дозволить оцінити стан серцево-судинної системи і відповідно знизити ризик, інколи, неминучих наслідків.
До пакету входять:
  • 🔹Тригліцериди
  • 🔹С-реактивний білок
  • 🔹Гомоцистеїн
  • 🔹Тромбіновий час (ТЧ)
  • 🔹Фібриноген по Клаусу
  • 🔹Д-димер
  • 🔹Ліпопротеїди високої та низької щільності
  • 🔹Холестерин загальний
Акційна ціна 599 грн  замість 820 грн при оплаті на відділенні
⏰Термін дії - з 22.09.2020 до 06.10.2020 включно