Обирай професію з Ескулаб

Обирай професію з Ескулаб

Новини
06-09-2021

У кожного покоління – свої топові професії: лікар, журналіст, програміст, балерина, інстаблогер. Дехто з дитинства знає ким хоче бути у майбутньому, а комусь доволі складно визначити чим займатись у майбутньому. Враховуючи затребуваність професіоналів у сфері лабораторної діагностики та часто нерозуміння особливостей роботи у цій сфері серед дітей та підлітків, наша лабораторія «Ескулаб» стала партнером наймасштабнішого соціального проєкту для дітей «Місто професій», представивши професію «лікар-лаборант». 

4 вересня у Хмельницькому (парк Т. Шевченка) та 11 вересня у Львові (парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького) запрошуємо діток попрацювати лікарем-лаборантом медичної лабораторії «Ескулаб» та дізнатись секрети такої необхідної у піклуванні про здоров’я професії! Загалом в імпровізованому містечку буде представлено щонайменше 150 різноманітних професій.

Компанія «Ескулаб» не вперше бере участь у проєкті «Місто професій», адже впевнені, що при виборі майбутньої професії діти повинні мати якомога більший вибір і знати специфікацію кожного виду діяльності. До речі, проєкт «Місто професій» діє в Україні вже 7 років і за цей час понад мільйон дітей відвідали цей захід у 52 містах України.