Ескулаб відкрився у м. Городок

Новий пункт медичної лабораторії “Ескулаб” відкрився у м. Городок

Новини
26-07-2019

Новий пункт медичної лабораторії “Ескулаб” відкрився у м. Городок за адресою майдан Гайдамаків, 2.

У Львівській області в місті Городок почав приймати пацієнтів пункт забору біоматеріалу Ескулаб.

Городок - місто у Львівській області із чисельністю населення понад 16 000 осіб. Відкриття тут пункту забору біоматеріалу Ескулаб забезпечить місцевим жителям доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики, що дозволить їм краще піклуватися про своє здоров'я. Новий пункт забору біоматеріалу Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі на пункті проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедуру швидкою і безпечною. Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби і виключає можливість сплутати зразки.

Ви можете звернутися до пункту забору біоматеріалу Ескулаб як самостійно, так і за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень ви можете за допомогою безкоштовного SMS-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com, або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

Графік роботи: будні дні 07:00 до 17.00, сб 8:00 - 14:00.

Адреса: Львівська обл., м. Городок, майдан Гайдамаків, 2

Тел: 0 800 503 680

Доступна оплата послуг готівкою і банківською картою.

Здайте аналізи, - захистіть себе та своїх близьких!