Нове відділення у смт. Рокитному

+1 відділення Ескулаб у Рівненнській області

Новини
06-07-2021

Нове відділення медичної лабораторії “Ескулаб” відкрилося в смт Рокитне. Тепер якісна лабораторна діагностика стала доступною для мешканців містечка. Ескулаб пропонує понад 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі на пункті проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

⠀⠀

Здати аналізи у Рокитному можна за адресою вул.Варшавська, 9. Відділення медичної лабораторії Ескулаб знаходиться на першому поверсі у ТЦ Магнат.

⠀⠀

До відділення  можна звернутись самостійно або за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень Ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх можна зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com, або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

⠀⠀

З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до Covid-19.  Скористайтесь пропозицією до 20 липня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.

⠀⠀

Графік роботи відділення:

Пн-Пт 8:00-16:00

Сб 8:00-14:00

⠀⠀

Ескулаб — здоров'я плануємо вчасно!