Нове відділення у м. Рівному

Нове відділення у м. Рівному

Новини
19-07-2021

Відкриття нового відділення Ескулаб забезпечить мешканцям м.Рівне ще більш зручний доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики, що дозволить їм краще піклуватися про своє здоров'я. Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі на пункті проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

 

Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів. Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день.

 

Ви зможете оперативно дізнатися про готовність результатів аналізів зателефонувавши на інформаційну лінію 0 800 50 36 80 (усі дзвінки безкоштовні). Результати можна отримати електронною поштою, через особистий кабінет на сайті www.esculab.com або безпосередньо в пункті забору біоматеріалу.

 

З нагоди відкриття у відділення діє акція  на аналіз на виявлення антитіл Ig G до Covid-19. З 19 липня по 2 серпня оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи Ви вже хворіли на Covid-19 і чи виробився імунітет до вірусу.

 

Графік роботи відділення:

пн-пт - 08:00-17:00;

сб - 08:00-14:00