Нове відділення у м.Київ (Дніпровський район)

Нове відділення у м.Київ (Дніпровський район)

Новини
01-10-2021

У м.Київ почало приймати пацієнтів  нове відділення Ескулаб. Здати аналізи можна за адресою вул.Ентузіастів, 49. Це забезпечить мешканцям Дніпровського району доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики, що дозволить їм краще піклуватися про своє здоров'я. Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі на пункті проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

Одноразові вакуумні системи для взяття біоматеріалу роблять процедуру швидкою і безпечною. Сучасне штрих-кодування пробірок забезпечує ідентифікацію кожної проби і виключає можливість сплутати зразки.

Ви можете звернутися до пункту забору біоматеріалу Ескулаб як самостійно, так і за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті esculab.com, або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до COVID-19.  Скористайтесь пропозицією до 13 жовтня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.

Графік роботи:

Пн-Пт — 08:00-16:00

Сб — 08:00-14:00