Нове відділення у Львові!

Нове відділення у Львові!

Новини
14-09-2021

+ 1 відділення  Медичної лабораторії «Ескулаб» у Львові! Відтепер на Сихівському районі можна здати аналізи й за адресою вул.Кавалерідзе, 2. Приміщення знаходиться біля ТЦ "Іскра". Відкриття нового відділення Ескулаб забезпечить мешканцям району доступ до якісних послуг лабораторної діагностики поруч з домом або роботою.

 

Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів, в тому числі у відділенні проводиться урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

 

Нове відділення облаштоване максимально комфортно як для пацієнтів, так і для роботи персоналу. Звернутися до пункту забору  Ескулаб можна самостійно або за направленням лікаря. Для відбору крові ми використовуємо сучасні системи Vacutainer, що гарантують безболісне та швидке виконання процедури і безпеку для пацієнтів.

 

Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день. Результати можна отримати електронною поштою, через особистий кабінет на сайті esculab.com або безпосередньо в пункті забору біоматеріалу.

 

З нагоди відкриття у відділення діє акція  на аналіз на виявлення антитіл Ig G до COVID-19. З 29 червня по 14 вересня по 28 вересня оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи Ви вже хворіли на COVID-19 і чи виробився імунітет до вірусу.

 

Графік роботи:
Пн-пт — 07:00-18:00
Сб — 07:00-14:00
Нд — вихідний