Нове дослідження! Концентрація вальпроєвої кислоти в крові

Новини

Вальпроєва кислота – протисудомний лікарський засіб, який застосовується для лікування різних видів епілепсії у дорослих і дітей, а також маній, що супроводжуються біполярними розладами, та інших неврологічних та психічних розладів.

Препарати вальпроєвої кислоти швидко і майже повністю всмоктуються в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в крові через 1,5-4 години. Вони малотоксичні, проте впродовж тривалого лікування можуть виникати побічні ефекти: збільшення маси тіла, нудоту, кисти яєчників, тремор, запаморочення, пригнічення свідомості, прояви панкреатиту і ураження печінки.

Значне перевищення! дози препарату може викликати кому і порушення дихання.

Саме тому в процесі лікування потрібно визначати концентрацію препарату в крові пацієнтів, щоб оцінювати рівень токсичності і контролювати виведення препаратів з організму.

Для цього МЛ “Ескулаб” вводить нове дослідження - Імунохемілюмінесцентний аналіз - ▶️на концентрацію Вальпроєвої кислоти в крові. 

Дослідження дозволить лікарю визначити індивідуальну дозу препарату для пацієнта та контролювати дозування впродовж усього періоду лікування. Це значно підвищує ефективність і безпеку терапії і дозволяє досягти успіху в кожному конкретному випадку☝️

ВАЖЛИВО!!! Не намагайтеся самостійно розшифрувати аналізи, поставити собі діагноз та призначити лікування. Самолікування може бути шкідливим. З результатами аналізу зверніться до лікаря.

Перед проведенням дослідження☝️:

-НЕ вживати їжу впродовж 2-3 годин до дослідження, можна пити лише чисту негазовану воду.
-НЕ курити впродовж 30 хвилин до дослідження.

Здоров’я планується вчасно!!!
Будьте здорові.

Також рекомендуємо

Назва аналізу
Ціна