Мережа "Ескулаб" розширюється!

Відкриття нового відділення на проспекті Чорновола, 59!

Новини
04-06-2021
У Львові почало приймати пацієнті ще одне нове відділення МЛ «Ескулаб».  Тепер аналізи можна здати за адресою просп.Чорновола, 59. Ескулаб пропонує понад 820 видів лабораторних досліджень
 
Вдале місце розташування відділення, простора зона очікування, сучасні маніпуляційні, кваліфікований та клієнтоорієнтований персонал забезпечують мешканцям Шевченківського району зручний доступ до високоякісного послуг лабораторної діагностики поруч з домом або роботою.
 

Для відбору крові в Ескулаб використовуються сучасні системи Vacutainer, що забезпечують швидке та безболісне виконання процедури. Також у відділенні проводиться урогенітальний забір у чоловіків та жінок.

 

Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів. Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день.

 

З нагоди відкриття у відділення діє акція  на аналіз на виявлення антитіл Ig G до Covid-19. З 04 червня по 18 червня оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи Ви вже хворіли на коронавірус і чи виробився імунітет до вірусу.
 
Графік роботи відділення:
пн-пт - 08:00-18:00;
сб - 08:00-14:00
  
Телефон інформаційної лінії: 0 800 50 36 80
«Ескулаб» — здоров'я планується вчасно!