м.Вараш - нове відділення Ескулаб!

м.Вараш - нове відділення Ескулаб!

Новини
28-09-2021

Нове відділення  медичної лабораторії “Ескулаб” відкрилося у місті Вараш, що в Рівненській області. Тепер здати аналізи можна за адресою Мікрорайон Вараш, 6. Це забезпечить мешканцям міста доступ до якісних послуг в області високоточної діагностики, що дозволить їм краще піклуватися про своє здоров'я. Ескулаб пропонує більше 820 видів лабораторних аналізів, у тому числі урогенітальний забір у жінок та чоловіків.

 

Дотримання строгих правил зберігання і транспортування біоматеріалу, а також сучасне штрих-кодування пробірок, забезпечує високу якість і надійність результатів. Завдяки продуманій логістиці та високотехнологічному обладнанню лабораторії, результати багатьох досліджень готові вже на наступний день.

 

Ви можете звернутися до пункту забору біоматеріалу Ескулаб як самостійно, так і за направленням лікаря. Дізнатися про готовність результатів досліджень ви можете за допомогою безкоштовного SMS/Viber-повідомлення. А отримати їх зручним способом на вибір: електронною поштою, через особистий кабінет на сайті esculab.com або безпосередньо у пункті забору. Персональні дані пацієнтів суворо конфіденційні.

 

З нагоди відкриття нового відділення діє АКЦІЯ на виявлення антитіл Ig G до COVID-19.  Скористайтесь пропозицією до 12 жовтня та оплачуйте 175 грн замість 350 грн. Наявність антитіл Ig G покаже, чи хворіли Ви  на COVID-19 раніше.

 

⠀⠀Графік роботи:

Пн-Пт — 08:00-16:00

Сб — 08:00-14:00