Leopolis Jazz Fest пройшов безпечно!

Лабораторія «Ескулаб» протестувала більше 20 тисяч відвідувачів Leopolis Jazz Fest!

Новини
30-06-2021

Цими вихідними  лабораторія «Ескулаб» провела найбільш масове тестування на COVID-19 в Україні! 20 тисяч тестів зробили працівники лабораторії під час фестивалю Leopolis Jazz Fest, який 24-28 червня проходив у Львові. Це вперше в Україні від початку карантину відбувся такий масштабний захід, рекомендації і правила безпеки для якого розробляли з узгодженням МОЗ України.

Лабораторія «Ескулаб» стала офіційним медичним партнером заходу і забезпечила проведення тестів на коронавірус для відвідувачів, музикантів та організаторів фестивалю.  Негативний результат тесту на коронавірус був обов’язковою умовою входу на фестиваль.  

Близько 100 працівників лабораторії були задіяні під час фестивалю. Робочий день у них розпочинався о 7 ранку і закінчувався опівночі. Пік відвідувачів припадав на вечірній час, коли розпочинались концерти. Цікавою ідеєю, яка під час фестивалю підтвердила свою ефективність, стало використання кур’єрами електросамокатів. Це дало змогу оперативно збирати і доставляти біоматеріал від наметів тестувань до кур’єрських автомобілів. Якщо людина здавала ПЛР-тест зранку, то вже через 6 годин отримала результат і ввечері мала змогу насолоджуватись джазом.

Окрім наметів тестувань, в лабораторії працювало чотири бригади, які забезпечували проведення тестувань на виїздах.

Медична лабораторія «Ескулаб» справила зі завданням - Leopolis Jazz Fest пройшов безпечно!